מה אנחנו מציעים?

הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים באוב~לה~דיגיטל, מאפשר לנו להציע לך מגוון רחב של כלים ופתרונות שיענו על צרכי העסק שלך.
אנו שמים דגש רב על נושאי שקיפות ודיווח מול הלקוח על מנת שנוכל לעמוד יחד את ההצלחה.
להלן מספר פתרונות אותם נוכל להציע:

אז מה אנחנו מציעים?

פרסום בFaceBook

הרשת החברתית הפופולארית בעולם יודעת עלינו הכל ומקטלגת אותנו מאחורי הקלעים באופן עקבי לפי אופי פעילות היוזר שלנו, יישום יעיל של אפיקי הפרסום השונים של FaceBook מאפשר לנו לנתר את קהלי היעד שלנו לעקוב אחריו באופן רציף וליצור עמו דיאלוג ישיר ועקיף לשם הגשמת מטרות העסק.

פרסום בGoogle

כלי הפרסום של מנועי החיפוש של Google מאפשרים לכל בית עסק להגיע לקהלי יעד ולקוחות פוטנציאלים בצורה מהירה וממוקדת . הפרסום הממומן בגוגל מאפשר בקרה, דיווח וניתוח ההצלחה או לסירוגין הכשלון בצורה מדויקת ומפולחת. אנו מתמחים כמו כן בפרסום אורגני, יוטיוב, ממומן, רשת המדיה ועוד.

ייעוץ עסקי ושיווקי

עם ניסיון של 13 שנה בליווי עסקים במגוון רחב של תחומי ואופי פעילות, יש לנו את הידע והכישורים המתאימים לספק לעסקים בארץ תשובות לשאלות החשובות שנוגעות לשיווק באינטרנט: היכן לקוחותיכם מסתתרים? איך הם נראים? מהם הצרכים של שלהם? ומה עליי להציע להם על מנת להיות אטרקטיבי עבורם?

אפיון ממשק וחווית משתמש

אפיון אפקטיבי של ממשק משתמש או אתר הינו היכולת להנגיש לקהל המשתמשים בצורה היעילה ביותר את הממשק ולספק חוויה אופטימלית ביותר למשתמשים בהתבסס על האווירה, השירות והחוויה האמיתית במציאות (הלא וירטואלית).

בנייה ועיצוב אתרים

אתר האינטרנט שלנו הינו כרטיס ביקור אינטרנטי המאפשר לנו לשקף בצורה היעילה ביותר את פעילותינו או סל מוצרינו. בניית אתר אינטרנט באמצעות קוד תקני ועיצוב מתאים תוך ייעול מתמיד של תהליכי העברת המידע לגולש מאפשרים לנו לספר לגולשים כל "חווית השירות שלנו"

שיווק באימייל

Email Marketing באמצעות משלוח אימיילים או ניוזלטרים באופן עקבי לקהל משתמשים קבוע כגון מועדון לקוחות או רשומים לאתר הינה אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר דיאלוג מהיר, אמין ואפקטיבי עם קהל לקוחותינו ולהניע אותו לפעולות רצויות.

הדרכות פנים ארגוניות

אנו מעבירים קורסים והדרכות על נושאי שיווק באינטרנט במגוון של פלטפורמות ואפשרויות. הדרכות אחד על אחד בתחומי קידום אתרים ממומן, הקמה וניהול פורטלים, ייעול דוחות, ניהול מערך לידים ועוד. קהל היעד שלנו מתמקד במנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מקדמי אתרים, בוני אתרים עובדים חדשים בענף הפרסום ועוד.